DSC_3618

O mně

Jmenuji se Marcela Laurinová.
O masáže a terapie se zajímám již 20 let.
Základní rekvalifikační kurz: SPORTOVNÍ, REKONDIČNÍ A REHABILITAČNÍ MASÉR jsem absolvovala v roce 2000, jako nejlepší účastnice kurzu.  V rámci výukového programu rekvalifikačního kurzu jsem získala praxi na oddělení rehabilitace v EUC klinice, Klášterní a na oddělení rehabilitace a fyzioterapie v Krajské nemocnici, v prostorech bazénu se speciálními pomůckami pro cvičení, na trenažérech chůze, perličkových, přísadových a vířivých koupelích a na dalším rehabilitačním vybavení.
V roce 2001 jsem získala ŽIVNOSTENSKÉ OPRÁVNĚNÍ a založila jsem si své první masérské studio pod názvem EZOMA, ve kterém jsem se specializovala na AROMATERAPEUTICKÉ MASÁŽE. Po pár letech praxe jsem se musela rozhodovat, zda podnikat nebo mít rodinu. V té době vyhrála rodina a k šestileté dceři Marcelce přibyl syn Tomáš. Výchova dětí zabrala většinu mého času a v té době jsem poskytovala masérské služby své rodině, kamarádům a známým. Dnes jsou děti již dospělé a já se znovu mohu vydat na dobrodružnou dráhu podnikatelskou a své umění a své schopnosti mohu opět předávat dál, všem, kteří si mě najdou.

 

  • V roce 2015 jsem byla zasvěcena do 1. stupně REIKY.
  • V roce 2015 jsem absolvovala kurz TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE.
  • V roce 2016 jsem absolvovala kurz KRANIOSAKRÁLNÍ BIODYNAMIKY.
  • V roce 2018 jsem absolvovala kurz AMMA MASÁŽÍ.
  • V roce 2019 jsem absolvovala kurz HAVAJSKÉ MASÁŽE LOMI LOMI.
  • V roce 2019 jsem absolvovala kurz  INDICKÉ ANTISTRESOVÉ MASÁŽE.
  • V tomto roce získám osvědčení o provozování MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽE a certifikát  TĚHOTENSKÉ MASÁŽE.

 

Zúčastňuji se dalších zajímavých kurzů, sezení a přednášek. Seznámila jsem se s řízenou VIZUALIZACÍ, RODINNÝMI KONSTELACEMI, MEDITAČNÍMI KURZY, METODOU ČIŠTĚNÍ ČAKER, INTUITIVNÍ MASÁŽÍ, AKUPUNKTUROU, ČÍNSKOU MEDICÍNOU, SYSTÉMEM JOALIS, HOMEOPATIÍ…..
Již 30 let cvičím jógu, power jógu, hormonální jógu, zajímám se o zdravou stravu a navrhuji redukční jídelníčky i cviky pro zformování postavy.
Stále na sobě pracuji a své vědomosti prohlubuji.
Velice se na Vás těším a ráda Vám předám veškeré své znalosti, schopnosti i celou svou léčivou energii.
Stačí se jen objednat a přijít……………………………:-D